RAPORT

Pogarda

Niezły początek biało-czerwonych talentów. Awans na mistrzostwa Europy coraz bliżej

Reprezentacja prowadzona przez Marcina Brosza wcześniej pokonała między innymi Włochy (fot. Getty Images)
Reprezentacja prowadzona przez Marcina Brosza wcześniej pokonała między innymi Włochy (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Solidny początek zanotowały młodzieżowe reprezentacje Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy w swoich kategoriach wiekowych. Bilans Biało-Czerwonych to zwycięstwo i remis.

Nie tylko seniorzy. Kluczowy marzec dla polskich talentów

Reprezentacja Polski już w piątek zainauguruje eliminacje do mistrzostw Europy. Do tego samego turnieju, ale w juniorskich kategoriach, chcą dostać...

zobacz więcej

Reprezentacja do lat 17 prowadzona przez Marcina Włodarskiego, to jeden z najbardziej utalentowanych składów w tym roczniku w Europie. Potwierdzili to wygrywając między innymi z rówieśnikami z Anglii i Belgii wynikiem... 5:0.


Na inaugurację decydującej fazy eliminacji zmierzyli się z Czechami i choć trener nieco eksperymentował ze składem, to wygrali 1:0 po bramce wprowadzonego w drugiej części gry
Mike’a Hurasa. Następny, kluczowy mecz już za trzy dni z Portugalią.


Niedosyt


Rocznik 2004, czyli reprezentacja U-19, turniej eliminacyjny rozgrywa na własnym terenie w Krakowie. W pierwszym meczu nie potrafiła jednak wykorzystać przewagi boiska, choć szybko prowadziła 1:0 po golu Filipa Koperskiego. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:1.


Kolejne spotkania na terenach Cracovii i Garbarni Polacy rozegrają 25 marca z Łotwą i 28 marca z faworytem grupy – Serbią.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej