RAPORT

Pogarda

Miał perukę, makijaż i sukienkę. W Złotoryi 45-latek kradł gadżety erotyczne

Okazało się, że złodziejka to jednak złodziej (fot. KPP w Złotoryi)
Okazało się, że złodziejka to jednak złodziej (fot. KPP w Złotoryi)

Najnowsze

Popularne

Policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który przebrany za kobietę kradł gadżety erotyczne ze sklepu w Złotoryi. Przestępca trafił już do policyjnego aresztu, grozi mu pięć lat więzienia.

Ukradł plecak. Zawartość zapewne zaskoczyła samego rabusia [WIDEO]

Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-letni obywatel Gruzji, który ukradł plecak z auta. Było w nim ponad 500 tys. zł w różnych walutach –...

zobacz więcej

Na komendę w Złotoryi spłynęło zawiadomienie o kradzieży w jednym ze sklepów z kosmetykami.


– Ze zgłoszenia wynikało, że do sklepu weszła wysoka, szczupła kobieta. Kiedy pracownicy zauważyli, że klientka bierze z półek artykuły, a następnie chowa je do torebki niezwłocznie poinformowali policję i w tym samym czasie uniemożliwili kobiecie wyjście ze sklepu – relacjonuje mł. Asp. Dominika Kwakszys z KPP w Złotoryi. 

 

Po przyjeździe do sklepu funkcjonariuszy okazało się, że sprawcą nie była kobieta, lecz mężczyzna. 45-latek, mieszkaniec powiatu polkowickiego, założył perukę z długimi włosami, sukienkę i wykonał do tego staranny makijaż.  

 

– Jak ustalili funkcjonariusze, przebrany za kobietę, w ciągu kilku dni dwukrotnie dokonał kradzieży w tym samym sklepie. Łączna wartość skradzionych przez niego kosmetyków i gadżetów erotycznych wynosi niemal 1500 złotych. Część mienia została odzyskana, a 45-latek trafił do policyjnego aresztu – podaje Kwakszys. 

  

 Policjanci przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży mienia. O losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej