RAPORT

Pogarda

Walki dekady nie będzie? „Robiliśmy, co mogliśmy”

Usyk i Fury mieli zawalczyć na słynnym Wembley (fot. Getty Images)
Usyk i Fury mieli zawalczyć na słynnym Wembley (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy Tysonem Furym a Ołeksandrem Usykiem. Powody takiego obrotu spraw ujawnił agent ukraińskiego pięściarza.

Canelo wraca na ring. Wielka walka w Meksyku

To już oficjalne. Jeden z najwybitniejszych bokserów ostatniej dekady wraca na ring po kontuzji nadgarstka. Canelo Alvarez, bo o nim mowa, zawalczy...

zobacz więcej

To miała być walka roku, a być może nawet tej dekady. 29 kwietnia w ringu miało się znaleźć dwóch niepokonanych do tej pory zawodników – Brytyjczyk Fury i Ukrainiec Usyk.


Choć według mediów wszystko było już ustalone, nowe wieści w sprawie przynosi artykuł „The Sun”. Według brytyjskiego tabloidu walka jednak się nie odbędzie. Powodem mają być wymagania finansowe Fury’ego, które ponoć są nie do spełnienia.


Robiliśmy, co mogliśmy, ale nasze nawet największe ustępstwa spotykały się z naciskiem na jeszcze większą obniżkę. Nie da się w takim wypadku dojść do żadnego porozumienia – skomentował agent pięściarza z Ukrainy Egon Klimas.

Jeśli do walki na Wembley nie dojdzie, Ukrainiec prawdopodobnie wyjdzie do ringu w lipcu. Zmierzy się z Danielem Duboisem w obowiązkowej obronie pasa World Boxing Association.


Plany Brytyjczyka nie są jeszcze znane.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej