RAPORT

Pogarda

Groził nożem byłej partnerce oraz 11-letniemu dziecku

 49-latek wdarł się do domu byłej partnerki i zaczął jej grozić (fot. Getty Images)
49-latek wdarł się do domu byłej partnerki i zaczął jej grozić (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Czarnkowa (Wielkopolskie) zatrzymali 49-latka, który przy użyciu noża groził byłej partnerce pozbawieniem życia. Mężczyzna odpowie również za kierowanie gróźb wobec jej nieletniego syna.

Ukradł plecak. Zawartość zapewne zaskoczyła samego rabusia [WIDEO]

Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-letni obywatel Gruzji, który ukradł plecak z auta. Było w nim ponad 500 tys. zł w różnych walutach –...

zobacz więcej

Rzeczniczka czarnkowskiej policji st. asp. Karolina Górzna-Kustra poinformowała w środę, że zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań na terenie miasta. 

 

– 49-latek wdarł się do domu byłej partnerki i zaczął jej grozić, wymachując nożem kuchennym. Był agresywny, szarpał ją, przytrzymywał za głowę oraz przyduszał, powodując zadrapania oraz zasinienia. Podejrzany groził również pozbawieniem życia i zdrowia 11-letniemu synowi pokrzywdzonej – podała. 

 

Mężczyzna został zatrzymany, trafił do policyjnej celi. Kobieta nie wymagała hospitalizacji. 

 

Górzna-Kustra podała, że na wniosek policjantów i prokuratora, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztu. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara do kilku lat pobytu za kratkami.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej