RAPORT

Pogarda

Niepokojące wieści z Miami. Świątek może się wycofać?

Iga Świątek w Miami ma bronić tytułu sprzed roku (fot. Getty Images)
Iga Świątek w Miami ma bronić tytułu sprzed roku (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Trwa wyścig z czasem Igi Świątek. Kontuzja, o której liderka rankingu poinformowała po przegranym meczu z Jeleną Rybakiną, może sprawić, że nie zagra w prestiżowym turnieju w Miami.

Niezmienne stanowisko Djokovica. „Niczego nie żałuję”

Novak Djoković nie zagra w zbliżającym się turnieju w Miami. W wywiadzie dla CNN wypowiedział się na temat zakazu wjazdu na teren USA i...

zobacz więcej

Pierwszy raz o kontuzji dowiedzieliśmy się od samej Świątek, która ujawniła, że ból w półfinałowym meczu na kortach Indian Wells był na tyle silny, że praktycznie uniemożliwiał jej skuteczną grę. Od tamtej konferencji prasowej polskiej tenisistki minęły zaledwie cztery dni.


Krótki czas do rozpoczynającego się dzisiaj Miami Open zdecydowanie nie sprzyja Polce. O jej występie bądź absencji miały zadecydować badania. Choć wciąż nie mamy żadnej oficjalnej informacji, to niezbyt optymistyczne wieści z Florydy przekazał dziennikarz „Canal+” Marek Furjan.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie turnieju Świątek ma się zmierzyć z Amerykanką Claire Liu, a jej mecz zaplanowano najprawdopodobniej na noc z czwartku na piątek (nie ma jeszcze oficjalnej rozpiski). Oficjalny komunikat o występie zostanie ogłoszony prawdopodobnie wieczorem.


Najlepsza polska tenisistka w ubiegłym roku pewnie wygrała turniej w Miami w finale, pokonując Naomi Osakę 6:4, 6:0.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej