RAPORT

Pogarda

Makabryczny wypadek pod Wałbrzychem. Zginęła młoda kobieta

Mimo reanimacji kobieta zmarła (fot. KMP w Wałbrzychu)
Mimo reanimacji kobieta zmarła (fot. KMP w Wałbrzychu)

Najnowsze

Popularne

W mieście Boguszów-Gorce pod Wałbrzychem doszło do tragicznego wypadku. Zginęła 22-latka, która zahaczyła o krawężnik i spadła z pędzącego quada.

Zadzwonił z lasu i przekazał dramatyczną wiadomość. Koniec poszukiwań 11-latka

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 11-letniego chłopca w okolicy miejscowości Raniżów na Podkarpaciu, którego do lasu zabrał kompletnie pijany...

zobacz więcej

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu poinformowała, że do tego wypadku doszło we wtorek po godz. 16 na ulicy Kościuszki w Boguszowie-Gorcach. 

 

„22-latka kierująca quadem w wyniku niedostosowania prędkości straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, zahaczyła czterokołowcem o krawężnik, a następnie spadła z niego, uderzając o ziemię” – opisują funkcjonariusze. 

 

Ratownicy reanimowali poszkodowaną, lecz mimo to życia mieszkanki powiatu wałbrzyskiego nie udało się uratować. 

 

Przez kilka godzin policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora prowadziła czynności zmierzające do wyjaśnienia pełnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Mundurowi ustalili, że 22-latka miała prawo jazdy – przekazała policja. 

Policjanci zaapelowali do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drogach. „Chwila nieuwagi może zakończyć się poważnym wypadkiem. Warto także wspomnieć o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze i nie przekraczaniu tej dozwolonej” – czytamy. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej