RAPORT

Pogarda

Ukradł plecak. Zawartość zapewne zaskoczyła samego rabusia [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-letni obywatel Gruzji, który ukradł plecak z auta. Było w nim ponad 500 tys. zł w różnych walutach – poinformowała asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Transakcja narkotykowa w samochodzie. Policjanci złapali ich na gorącym uczynku

Wawerscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podczas transakcji narkotykowej. Jeden z nich na kolanach miał wagę elektroniczną...

zobacz więcej

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży plecaka, która miała miejsce na terenie jednej ze stacji benzynowych w Łazach.


– Plecak dużej wartości nie miał, jednak to, co w nim było, zaskoczyło zapewne też samego rabusia. Otóż znajdowała się tam niebagatelna kwota ponad 500 tys. zł w różnych walutach dolarach i euro – przekazała asp. Magdalena Gąsowska.

 

Policjanci zajmujący się sprawą bardzo szybko zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, wnikliwie je przeanalizowali i tego samego dnia ustalili, kto mógł dokonać kradzieży. 

 

– Piaseczyńscy kryminalni złożyli wizytę obywatelowi Gruzji, który swój łup ukrył w mieszkaniu na terenie Ząbek. Funkcjonariuszom drzwi otworzył, wyraźnie zaskoczony ich widokiem, 43-latek i od razu poinformował, że oprócz niego i jego koleżanki w mieszkaniu nie ma nikogo innego. To tłumaczenie nie przekonało jednak kryminalnych, którzy w jednym z pokoi, w skrzyni łóżka odnaleźli 33-latka odpowiedzialnego za kradzież plecaka i gotówki. Odzyskali również 20 tys. dolarów – podała asp. Magdalena Gąsowska.

 

33-letni obywatel Gruzji został zatrzymany i usłyszał zarzut. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Piasecznie i podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej