RAPORT

Pogarda

„Ożywiona dyskusja” u Sołowjowa. Jeden z gości propagandysty zemdlał na antenie [WIDEO]

Według rosyjskich mediów gość, który zemdlał, to Andriej Karnejew (fot. Rossija1)
Według rosyjskich mediów gość, który zemdlał, to Andriej Karnejew (fot. Rossija1)

Najnowsze

Popularne

Podczas nadawanego na żywo programu propagandowego „Wieczór z Władimirem Sołowjowem” rosyjscy widzowie byli świadkami zaskakującej sytuacji. W pewnym momencie jeden z uczestników dyskusji na kanale Rossija1 upadł. Pozostali goście byli wyraźnie skonsternowani.

Propagandyści Putina w amoku. „Powinniśmy byli walnąć Bidena w Kijowie” [WIDEO]

„50 twarzy desperacji” – tak ostatnie wydanie głównego programu publicystycznego telewizji Rossija1 podsumowuje monitorująca kremlowską propagandę...

zobacz więcej

Jak ocenia ukraińska agencja Unian, która opublikowała nagranie z telewizji Rossija1, zaproszony ekspert „nie wytrzymał poziomu propagandy”. Na krótkim filmie widać, jak jeden z gości Władimira Sołowjowa z hukiem upada na ziemię.  

 

„Leż, nie wstawaj” 

 

Część uczestników debaty natychmiast podbiega, a sam Sołowjow zbliża się niepewnym krokiem i sprawdza, co się stało. – Niech pan leży, niech pan nie wstaje za szybko – mówi czołowy kremlowski propagandysta. 

 

Według rosyjskich mediów mężczyzna, który zemdlał, to Andriej Karnejew, kierownik Szkoły Orientalistyki przy Wyższej Szkole Ekonomicznej. 


 

Związana z reżimem Putina agencja Ria Novosti podaje, że „profesor stracił przytomność właśnie w trakcie ożywionej rozmowy ekspertów”

 

Zobacz także: Rosyjski propagandysta trafił pod ostrzał w Donbasie 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej