RAPORT

Pogarda

Wreszcie dobre wieści z kadry. Bednarek gotowy do gry

Jan Bednarek może w piątek wrócić do pierwszego składu reprezentacji (fot. Getty Images)
Jan Bednarek może w piątek wrócić do pierwszego składu reprezentacji (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Zdrowie reprezentantów Polski, a raczej jego brak, to jeden z głównych tematów tego zgrupowania. Dziś wieczorem po raz pierwszy od dawna otrzymaliśmy pozytywne informacje – do treningów z zespołem wrócił Jan Bednarek.

Lewandowski dołączył do drużyny. Reprezentacja trenowała na boisku Legii [WIDEO]

W poniedziałek reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed meczami eliminacji mistrzostw Europy z Czechami i Albanią. We wtorek do zespołu...

zobacz więcej

Największym problemem przed spotkaniem z Czechami jest obsada defensywy. Kontuzjowany jest Kamil Glik, wycofany ze zgrupowania został Kamil Piątkowski, a Bartosz Bereszyński i Jakub Kiwior nie grają w swoich klubach.


Lekiem na tę bolączkę miał być Jan Bednarek, który ostatnio wrócił do formy i regularnie notuje dobre występy w barwach Southampton, jednak ten w meczu z Tottenhamem doznał kontuzji żeber.


Powrót do treningów


Żebro wciąż go boli, ale gdy patrzyło się na niego podczas treningu, nie było widać, że coś mu dolega. Janek to twardy piłkarz, ćwiczył normalnie z kolegami z zespołu – przekazał rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej.


Do otwierającego eliminacje do mistrzostw Europy meczu z Czechami zostały jeszcze trzy dni. Przed nim piłkarze odbędą dwa treningi i śmiało można założyć, że Bednarek będzie gotowy do piątkowego starcia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej