RAPORT

Pogarda

Tusk w satyrze. Wypomniano mu kłamstwo o TVP

Donald Tusk trafił na twitterowe konto satyryczne (fot. PAP/Zbigniew Meissner;TT)
Donald Tusk trafił na twitterowe konto satyryczne (fot. PAP/Zbigniew Meissner;TT)

Najnowsze

Popularne

Donald Tusk podczas spotkania w Pszczynie skłamał, że „nie jest zapraszany do telewizji”. Tymczasem lider PO 66 razy odrzucał zaproszenie do programu „Strefa starcia” w TVP Info. Manipulacje byłego premiera wychwycili internauci, a także jedno z twitterowych kont satyrycznych.

Tusk zapowiada naciski na media. „Trochę ludzi znam w TVN i Polsacie”

Czy Donald Tusk po powrocie do władzy zamierza ręcznie sterować mediami? Wiele na to wskazuje. Podczas poniedziałkowego spotkania w Pszczynie...

zobacz więcej

– Jestem w trudnej sytuacji, bo ja nie zapraszam do telewizji. Nawet więcej – nie jestem zapraszany do telewizji. Jestem bardziej kobietą niż wy, jeżeli chodzi o tę kwestię – mówił podczas spotkania z wyborcami w Pszczynie lider PO Donald Tusk.


To nieprawda. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej 66 razy był zapraszany do „Strefy starcia” w TVP Info. W minioną niedzielę po raz kolejny nie zdecydował się na wzięcie udziału w programie. Tusk odmówił także stanięcia do debaty z premierem Mateuszem Morawieckim. 


Więcej o tym piszemy TUTAJ


Kolejne kłamstwo lidera opozycji nie umknęło także satyrycznemu profilowi Kanau Polityczny. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej