RAPORT

Pogarda

Kołodziejczak zaatakował reporterkę na konferencji prasowej [WIDEO]

Oburzające zachowanie Kołodziejczaka (fot. Twitter/@EKOlodziejczak)
Oburzające zachowanie Kołodziejczaka (fot. Twitter/@EKOlodziejczak)

Najnowsze

Popularne

Lider Agrounii Michał Kołodziejczak w trakcie swojej konferencji prasowej zaatakował dziennikarkę Telewizji Polskiej. – Mam do pani osobiste pretensje, zniszczyliście polską wieś, pani za tym stoi osobiście – grzmiał do reporterki. Rzucał też w jej kierunku oskarżenia, mówiąc o samobójstwach rolników: „macie krew na rękach”.

Kołodziejczak straszy trupami na ulicach: Będzie lała się krew

To będzie krwawa kampania, gdzie będą leciały głowy, gdzie będzie lał się nie pot, tylko krew i będą leżały trupy na drodze, tak jak w trakcie...

zobacz więcej

Kołodziejczak zorganizował we wtorek konferencję prasową. W jej trakcie zwrócił się do reporterki Telewizji Polskiej: „ciągle macie ten zakłamany przekaz. Niech się pani tak szyderczo nie uśmiecha, ciągle pani pozostaje człowiekiem, nie tylko pracownikiem TVP. Za chwilę się to zmieni”. 

 

Kołodziejczak oskarżył dziennikarkę, że ta... nie słucha jego konferencji. – Gdzie pani jest? Mam do pani osobiste pretensje, zniszczyliście polską wieś, pani za tym stoi osobiście – zwracał się do reporterki lider Agrounii. 

 

– Polska była samowystarczalna żywnościowo i mogliśmy mieć niezależność. Nie rysujcie ludziom bajek, mógł być tani schab, bo w ciągu rządów PiS upadło 80 proc. gospodarstw, które miały świnie. Wie pani kto za to odpowiada? Wasza reżimowa telewizja, bo tego nie pokazaliście. A to był wasz obowiązek, bo ludzie tracili dobytek życia – mówił. 


– Wie pani, ile było w powiecie Biała Podlaska samobójstw rolników, kiedy tracili dobytek, bo pani mocodawcy niszczyli polską wieś? Ja nie będę bał się tego powiedzieć: macie krew na rękach – grzmiał. 

 

Na tym się nie skończyło. – 2 miliardy idzie na to, żeby pani rozmawiała sobie w trakcie konferencji z przechodniem? – pytał i próbował przepytywać dziennikarkę z treści jego konferencji, zarzucając jej, że „nie wykonuje swojej pracy”. 


Nie tak dawno Kołodziejczak zarzucał PiS-owi, że pokłócił „nas z Rosją”, największym rynkiem zbytu.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej