RAPORT

Pogarda

Tusk twierdzi, że nie jest zapraszany do telewizji. Jaka jest prawda? [WIDEO]

Lider PO Donald Tusk (fot. PAP/Zbigniew Meissner)
Lider PO Donald Tusk (fot. PAP/Zbigniew Meissner)

Najnowsze

Popularne

Jestem w trudnej sytuacji, bo ja nie zapraszam do telewizji. Nawet więcej – nie jestem zapraszany do telewizji. Jestem bardziej kobietą niż wy, jeżeli chodzi o tę kwestię – mówił podczas spotkania z wyborcami w Pszczynie lider PO Donald Tusk. Prawda jest jednak inna.

„Przeszedłem przemianę”, „zwycięski zryw”. Tusk chwali aborcyjne protesty

Niektórzy komentatorzy przekonują, że lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk wyraźnie skręca w lewo i próbuje odebrać elektorat lewicy. Jakby na...

zobacz więcej

Internauci wychwycili wypowiedź Tuska z Pszczyny, w której stwierdził, że nie jest zapraszany do Telewizji Polskiej. Jednak lider PO jest zapraszany do każdego programu „Strefa Starcia” w TVP Info. W minioną niedzielę został zaproszony po raz 66., ale znów nie zdecydował się przyjść.


Tusk nie chciał także stanąć do debaty z premierem Mateuszem Morawieckim w październiku ubiegłego roku. „Dostaliśmy właśnie desperackie zaproszenie dla premiera Tuska do wieczornego programu TVP z udziałem premiera Morawieckiego. Donald Tusk jest gotów na debatę z prawdziwym liderem i prawdziwymi dziennikarzami w prawdziwej telewizji” – skomentował na Twitterze Jan Grabiec, rzecznik PO. 


Polityk jeszcze niedawno zapewniał, że jego standardem jest, by „każdy mógł zadać pytanie” i „jest do dyspozycji” dziennikarzy. Jednak np. w miniony piątek po spotkaniu w Bytomiu nie chciał rozmawiać z lokalnymi dziennikarzami i w obstawie ochrony uciekł przez szatnię.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej