RAPORT

Pogarda

Premier Włoch sparodiowała samą siebie

Premier Włoch Giorgia Meloni (fot. PAP/EPA/ETTORE FERRARI)
Premier Włoch Giorgia Meloni (fot. PAP/EPA/ETTORE FERRARI)

Najnowsze

Popularne

Premier Włoch Giorgia Meloni naśladowała samą siebie i jako parodystka wystąpiła przez telefon w programie telewizji RAI. Co ciekawe, w tej wyjątkowej roli swojej naśladowczyni była gościem show prowadzonego przez popularnego prezentera Fiorello, w którego domu pracowała w młodości jako opiekunka jego córki.

„Rząd jest martwy”, ale wciąż rządzi. Zabrakło kilku głosów. Reforma emerytalna przyjęta

Wniosek o wotum nieufności dla rządu Francji, złożony w Zgromadzeniu Narodowym przez centrową grupę LIOT, został w poniedziałek wieczorem...

zobacz więcej

W czasie programu „Viva RAI 2” nikt nie przyznał, że jego prezenter rozmawia przez telefon rzeczywiście z Giorgią Meloni, a nie z jej parodystką. Dla wszystkich jednak było to oczywiste. Gwiazdor telewizyjny i szefowa rządu znają się od lat.


W poniedziałkowym programie Fiorello zadzwonił do rzekomej parodystki premier i mówił do niej: Giorgia. Ona zaś świetnie wywiązała się z tej roli, „parodiując” samą siebie i słowa, jakie wypowiedziała w czasie niedawnego zjazdu lewicowej centrali związkowej.


Następnie na prośbę prowadzącego powtórzyła zdanie, które było jej słynnym już hasłem wyborczym przed kilkoma laty: „Jestem Giorgia, jestem kobietą, jestem matką, jestem Włoszką, jestem chrześcijanką”.

Rzekoma parodystka prawicowej premier zapytana o to, na kogo głosowała, odparła, że na lewicę, co wywołało rozbawienie uczestników programu. Przyznała też: „Potrafię tylko naśladować Meloni”.


– Niesamowita parodystka – podsumował rozmowę Fiorello.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej