RAPORT

Pogarda

Dramat polskiego skoczka. Żona Dawida Kubackiego walczy o życie

Dawid i Marta Kubaccy są małżeństwem od prawie czterech lat (fot. Getty Images)
Dawid i Marta Kubaccy są małżeństwem od prawie czterech lat (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Dramatyczne wieści napłynęły do nas w poniedziałkowe popołudnie. Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, walczy o życie w szpitalu. Jak poinformował sam skoczek, „jej stan jest ciężki”. Zapewnił jednak, że znajduje się pod dobrą opieką.

Kubacki w niedzielę zrezygnował ze startów w cyklu Raw Air. Nie podał powodów, ale ludzie z najbliższego otoczenia skoczka przekonywali, że skoro profesjonalista tego kalibru opuszcza tak istotne zawody, musi dziać się coś naprawdę poważnego. Niestety – potwierdziły się najgorsze obawy.


„Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze” – napisał na Instagramie, zamieszczając zdjęcie ukochanej Marty z dwiema córeczkami.


Marta i Dawid Kubaccy są razem od prawie piętnastu lat. Małżeństwem zostali 1 maja 2019 roku. Mają dwie córki: Zuzannę oraz Maję, której narodziny świętowali w styczniu 2023 roku.


Dawid Kubacki ma za sobą kolejny wspaniały sezon. Jako wicelider klasyfikacji generalnej, wciąż miał szansę na Kryształową Kulę. W zaistniałej sytuacji, co oczywiste, skoki narciarskie zeszły na dalszy plan. Trzymamy kciuki za Martę i szybki powrót do zdrowia!

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej