RAPORT

Pogarda

Tragiczny wypadek na autostradzie. Nie żyje pięcioro dzieci

Wszystkie ofiary były mieszkańcami Derby w stanie Connecticut (fot. Getty Images)
Wszystkie ofiary były mieszkańcami Derby w stanie Connecticut (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

W wypadku na autostradzie Hutchinson River Parkway w Scarsdale w stanie Nowy Jork zginęło w niedzielę pięcioro dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Pojazd, który prowadził 16-latek, zjechał zdaniem policji z jezdni i zapalił się po uderzeniu w drzewo.

Co najmniej 13 osób zginęło w trzęsieniu ziemi w Ameryce Południowej [WIDEO]

W południowym Ekwadorze zginęło 12 na skutek trzęsienia ziemi o sile 6,8 w skali Richtera – podały tamtejsze władze. Trzęsienie dotknęło również...

zobacz więcej

Wszystkie ofiary były mieszkańcami Derby w stanie Connecticut. Nowojorskie radio 1010 WINS poinformowało, że z wypadku ocalał dziewięcioletni chłopiec.


Według władz hrabstwa Westchester dziewięciolatek, który jechał w bagażniku Nissana Rogue, zdołał wydostać się z samochodu. Przewieziono go do Centrum Medycznego Westchester z obrażeniami niezagrażającymi życiu.


Jak podkreśla 1010 WINS, przyczyna wypadku nie jest na razie znana. Nie brały w niej udziału inne pojazdy. Ofiarami było czterech chłopców i jedna dziewczynka.


Policja nie podała ich nazwisk. Z informacji AP powołującej się na kuratora szkolnego w Derby wynikało, że dzieci były rodzeństwem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej