RAPORT

Pogarda

Nie żyje 19-letnia Polka, którą w sobotę znaleziono na plaży w Holandii

Policja znalazła dziewczynę po kilkugodzinnych poszukiwaniach (fot. Shutterstock)
Policja znalazła dziewczynę po kilkugodzinnych poszukiwaniach (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Zmarła 19-letnia Polka odnaleziona w sobotę wieczorem na plaży w pobliżu wioski Ouddorp w Holandii – poinformowała w niedzielę holenderska policja. Nie powiodła się próba reanimacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie popełniono przestępstwa.

14-letnia Polka zaginęła w Holandii. Policja apeluje o pomoc

Nastoletnia Polka Julia Walicka zaginęła w Holandii. Po raz ostatni była widziana we wtorek w miejscowości Drachten na północy kraju; od tamtej...

zobacz więcej

Jak wynika z informacji przekazanej przez policję, Polka oraz jej włoska przyjaciółka, wybrały się w sobotę na plażę w niewielkiej miejscowości Ouddorp. Kobiety miały tam spożywać alkohol. W pewnym momencie Włoszka zasnęła, a gdy się obudziła około godziny 21.30, zorientowała się, że jej 21-letnia przyjaciółka zniknęła. Kobieta zaalarmowała policję.

 

19-latka została znaleziona na linii brzegowej. „Po kilkugodzinnych poszukiwaniach dziewczynę znaleziono na plaży. Mężczyzna, który ją znalazł, natychmiast zadzwonił pod numer 911 i rozpoczął reanimację. Dziewczyna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, ale tam niestety zmarła” – czytamy w komunikacie.

 

Czytaj także: W Holandii znaleziono ciała pary z Polski. „Przed kimś uciekali”

 

Policja bada przyczyny zgonu. Ze wstępnych ustaleń, w tym tych dokonanych przez lekarza medycyny sądowej, wynika, że nie doszło do przestępstwa. Przypuszcza się, że młoda kobieta utonęła.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej