RAPORT

Pogarda

„Na granicy”. Zobacz film Marcina Tulickiego o wojnie hybrydowej

Najnowsze

Popularne

Telewizja Polska wyemitowała w piątek film Marcina Tulickiego „Na granicy”, który ukazuje, jak została zorganizowana wojna hybrydowa, mająca na celu destabilizację bezpieczeństwa w Europie. – Byliśmy nie tylko na granicy polsko-białoruskiej. Także na grecko-tureckiej i na Bliskim Wschodzie – mówi dziennikarz TVP. Zapraszamy do obejrzenia całości dokumentu.

Ataki z zewnątrz i hejt wewnątrz. Wojna hybrydowa krok po kroku w filmie Tulickiego

Byliśmy nie tylko na granicy polsko-białoruskiej. Także na grecko-tureckiej i na Bliskim Wschodzie – wyjaśnia dziennikarz TVP Marcin Tulicki....

zobacz więcej

Marcin Tulicki wyjaśnia, że przygotowując materiał chciał pokazać sposób organizacji wojny hybrydowej, której celem stała się Europa i jej bezpieczeństwo.

 

– Operacja zaczyna się na Bliskim Wschodzie, dlatego pojechaliśmy także do irackiego Kurdystanu – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info autor filmu.

 

Dziennikarz TVP podkreślił też, że zawsze elementem takiej operacji jest wewnętrzna dezintegracja, którą chętnie wykorzystują rosyjskie służby.

 

Czytaj także: Reporter TVP Info na granicy amerykańsko-meksykańskiej

 

Jak wskazał Tulicki, część celebrytów i dziennikarzy w Polsce wpisała się w ten hejt, który miał olbrzymi i niszczący wpływ na funkcjonariuszy polskich służb i ich rodziny. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej