RAPORT

Pogarda

Niespodziewana kontuzja. Marciniak wycofany z hitu

Marciniak sędziował ostatnio mecz FC Porto - Inter w rozgrywkach Ligi Mistrzów (fot. Getty Images)
Marciniak sędziował ostatnio mecz FC Porto - Inter w rozgrywkach Ligi Mistrzów (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Najbardziej znany polski sędzia Szymon Marciniak miał w niedzielę posędziować hit Ekstraklasy, w którym zmierzą się Widzew Łódź z Lechem Poznań. W ostatniej chwili w obsadzie zmienił go jednak Damian Kos. Powodem jest kontuzja...

Kuriozalna sytuacja w Górniku. Urban nowym-starym trenerem

Kto śledzi działania włodarzy Górnika Zabrze, ten w cyrku się nie śmieje. Jan Urban został nowym szkoleniowcem klubu i zmienił na tym stanowisku...

zobacz więcej

Od ponad roku Polak jest jednym z najbardziej zajętych arbitrów na świecie. Sędziował nie tylko mecze mistrzostw świata, Ligi Mistrzów, czy Ekstraklasy, ale choćby i rozgrywki w... Arabii Saudyjskiej. Teraz jego organizm nie wytrzymał.


Pierwotnie w ten weekend Marciniak miał pojechać do Łodzi, gdzie był wyznaczony do sędziowania starcia Widzewa z Lechem, jednak w ostatniej chwili został wycofany z obsady.


Jak poinformował dziennikarz „Canal+” Krzysztof Marciniak, powodem jest kontuzja mięśniowa.
W ostatni wtorek sędzia z Płocka był arbitrem rewanżowego meczu 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy FC Porto, a Interem Mediolan. Jego postawę skrytykowała słynna „La Gazzetta dello Sport”, która napisała między innymi, że „sędzia zapomniał gwizdka”.


Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa przerwa 42-letniego Marciniaka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej