RAPORT

Pogarda

Nowe wieści w sprawie kluczowego reprezentanta. „Ostrożny optymizm”

Jan Bednarek znajduje się ostatnio w niezłej formie (fot. Getty Images)
Jan Bednarek znajduje się ostatnio w niezłej formie (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Do ostatniej chwili będą się ważyły losy przyjazdu Jana Bednarka na zgrupowanie reprezentacji Polski. Nowe informacje w tej sprawie podał Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl”. Jest powód do ostrożnego optymizmu...

Milik jednak dalej niż bliżej. Złe wieści od trenera Juventusu

Choć kilka dni temu włoskie media informowały, że Arkadiusz Milik wróci do gry już w ten weekend, to trener Massimiliano Allegri kategorycznie...

zobacz więcej

Fernando Santos nie ma łatwego życia na starcie swojej nowej przygody. Biało-czerwonych dziesiątkuje plaga kontuzji. Na marcowe zgrupowanie nie pojadą między innymi Kamil Glik, Arkadiusz Milik, czy Adam Buksa, a dopiero w ostatniej chwili wyleczyli się tak kluczowi piłkarze jak Robert Lewandowski i Krystian Bielik.


W sobotnie popołudnie fatalne informacje dobiegły z Southampton, gdzie Jan Bednarek z powodu kontuzji żeber nie dokończył meczu z Tottenhamem. Początkowe podejrzenia wskazywały na to, że doświadczony obrońca mógł nawet doznać złamania żeber, jednak doniesienia te zdementował dziennikarz Tomasz Włodarczyk.


Kluczowe badania


„Podczas wieczornych badań lekarze nie znaleźli złamania. Bednarek przyjedzie dziś do Polski i po południu przejdzie dodatkowe badania w Poznaniu. Jeśli one także nie wykażą nic groźnego piłkarz Southampton weźmie udział w zgrupowaniu kadry” – możemy przeczytać na portalu „Meczyki.pl”.


Przypomnijmy, że piłkarze spotkają się na zgrupowaniu kadry już w poniedziałek 20 marca w Warszawie. Eliminacje do mistrzostw Europy 2024 rozpoczniemy cztery dni później w Pradze meczem z Czechami.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej