RAPORT

Pogarda

Kibice w obronie papieża. Podczas meczu hokeja wywiesili transparent

Transparent pojawił się pod czas meczu na lodowisku Carcovii (fot. PAP/Łukasz Gągulski, Anna Kaczmarz/ Gazeta Krakowska)
Transparent pojawił się pod czas meczu na lodowisku Carcovii (fot. PAP/Łukasz Gągulski, Anna Kaczmarz/ Gazeta Krakowska)

Najnowsze

Popularne

Transparent w obronie Jana Pawła II pojawił się w sobotę podczas meczu na lodowisku Cracovii – informuje „Gazeta Krakowska”. „TVN kłamie, JP II świętym pozostanie. Łapy precz od Ojca Świętego” – taki napis przygotowali kibice.

Nowy Targ. Marsz w obronie dobrego imienia św. Jana Pawła II

Ulicami Nowego Targu przeszedł marsz w obronie dobrego imienia Jana Pawła II oraz wartości, które głosił. Prowadzący podkreślali, że bronią...

zobacz więcej

W piątym meczu półfinałowym ekstraligi hokeja na lodzie pomiędzy Comarch Cracovią a GKS Katowice kibice „Pasów” skupili się nie tylko na sportowych zmaganiach. Oprócz flag wywiesili transparent „TVN kłamie, JP II świętym pozostanie. Łapy precz od Ojca Świętego”.


Transparent zawisł w sektorze, za bramką, gdzie doping jest najgłośniejszy.


6 marca w TVN 24 został wyemitowany reportaż Marcina Gutowskiego „Franciszkańska 3” dotyczący tego, co papież Jan Paweł II wiedział o przypadkach pedofilii wśród księży. Opisane zostały przypadki trzech kapłanów: Bolesława Sadusia, Eugeniusza Surgenta i Józefa Loranca oraz reakcja na nie ówczesnego metropolity krakowskiego kard. Karola Wojtyły. W odpowiedzi na ten materiał Sejm przyjął uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia św. Jana Pawła II.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej