RAPORT

Pogarda

Pijany spowodował kolizję i uciekł do lasu. W aucie zostawił dziecko

31-latek został zatrzymany (fot. Policja)
31-latek został zatrzymany (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 31-letni kierowca volkswagena, który doprowadził do zderzenia z innym autem w Krasnymstawie (woj. lubelskie). Mężczyzna uciekł do lasu, pozostawiając w samochodzie 4-letniego syna.

24-latek pędził autem 163 km/h w obszarze zabudowanym. Tłumaczył, że słuchał głośno muzyki

Policjanci zatrzymali w Dominowie (Lubelskie) 24-latka, który subaru pędził 163 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowca dostał łącznie 3 tys. zł...

zobacz więcej

Podkom. Jolanta Babicz z KPP w Krasnymstawie poinformowała, że sąd zadecydował o objęciu dozorem policji 31-letniego obywatela Ukrainy, który jest podejrzany o spowodowanie kolizji drogowej w stanie nietrzeźwości, a także narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia małoletniego.


W sobotę po godz. 11 policja otrzymała zgłoszenie o zderzeniu na ul. Rejowieckiej w Krasnymstawie.


Ustalono wstępnie, że 31-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad kierowanym przez siebie volkswagenem polo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem sharanem, za którego kierownicą siedział 45-latek.

– Obywatel Ukrainy w pojeździe przewoził 4-letniego syna, którego po zdarzeniu pozostawił bez opieki, uciekając do lasu – przekazała policjantka dodając, że żaden z uczestników nie odniósł obrażeń.


Jak ustalono, 31-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.


Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policji.  

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej