RAPORT

Pogarda

Jest oferta dla gwiazdy reprezentacji Polski. Może zagrać w Premier League!

Piotr Zieliński i Napoli znajdują się w kapitalnej formie (fot. Getty Images)
Piotr Zieliński i Napoli znajdują się w kapitalnej formie (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Jak informuje świetnie zorientowany Gianluca Di Marzio, Piotr Zieliński może tego lata przejść do jednego z czołowych klubów Premier League. Słynny włoski dziennikarz podzielił się tą informacją na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Losowanie Ligi Mistrzów: wielkie hity w ćwierćfinałach!

Po losowaniu w Szwajcarskim Nyonie poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Co oczywiste, nie zabraknie wielkich hitów. Najciekawiej zapowiada...

zobacz więcej

Plotki łączące Piotra Zielińskiego z Premier League trwają już od wielu lat. Nic dziwnego, bo ten zanim przeszedł do Napoli, był dosłownie o krok od podpisania kontraktu z Liverpoolem. Starania o rozgrywającego czynił także ubiegłego lata West Ham, jednak 28-letni pomocnik chciał grać w europejskich pucharach, a londyńczycy nie byli mu w stanie tego zaoferować.


Teraz pojawia się kolejna okazja, bo słynny włoski dziennikarz i specjalista od ruchów transferowych Gianluca Di Marzio zdradził w „Przeglądzie Sportowym”, że na stole Napoli pojawiła się oficjalna oferta. Chodzi o rewelację tegorocznych rozgrywek – Newcastle United. Popularne „Sroki” miały wysłać do Włoch pisemne zapytanie na temat ceny za pomocnika reprezentacji Polski.


Pieniądze to nie problem?


Problemem zapewne nie będzie cena, bo Newcastle po przejęciu przez Saudyjski fundusz inwestycyjny, to jeden z najbogatszych klubów globu. Choć wciąż nie zrobili transferów o których mówił cały świat, to ewentualne pozyskanie Zielińskiego na pewno odbije się głośnym echem i podkreśli rosnące ambicje klubu.


Nie jest jednak pewne, czy na transfer zgodzi się sam Zieliński. Wprawdzie Newcastle jest na dobrej drodze do gry w europejskich pucharach, to jednak trzeba przyznać, że nie jest klubem z „najwyższej półki”. Sam piłkarz po wybitnym sezonie Napoli w Lidze Mistrzów i Serie A ma prawo liczyć na ofertę od jednego z europejskich potentatów. Nie jest także wykluczone, że mocno związany z Włochami reprezentant Polski podpisze nowy kontrakt w stolicy Kampanii.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej