RAPORT

Pogarda

Nie żyje Lance Reddick, aktor znany z „Prawa ulicy” i serii „John Wick”

Lance Reddick miał 60 lat (fot. Getty Image/Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
Lance Reddick miał 60 lat (fot. Getty Image/Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Najnowsze

Popularne

Aktor Lance Reddick, znany m.in. z roli szefa policji w hitowym serialu „Prawo ulicy” oraz z serii filmów akcji „John Wick”, zmarł w piątek w wieku 60 lat.

Nie żyje Chaim Topol. Aktor znany ze „Skrzypka na dachu”

Zmarł Chaim Topol, aktor, który wsławił się rolą Tewjego Mleczarza w ekranizacji „Skrzypka na Dachu” – powiadomiło w czwartek biuro prezydenta...

zobacz więcej

Przedstawicielka aktora Mia Hansen poinformowała w oświadczeniu, że Lance Reddick „zmarł nagle” z przyczyn naturalnych w piątek nad ranem. Zadnych innych okoliczności śmierci gwiazdora nie ujawniono. 

  

Portal TMZ, powołując się na źródła w policji podał, że ciało aktora zostało znalezione w jego domu w dzielnicy Studio City w Los Angeles. 

 

Lance Reddick urodził się 7 czerwca 1962 r. Rolą, która przyniosła mu światową sławę, była postać szefa policji Cedrica Danielsa w hitowym serialu HBO „The wire” („Prawo ulicy”), którego akcja rozgrywa się w jego rodzinnym mieście – Baltimore. 

 

Zagrał też w serialach „Zagubieni”, „Fringe: na granicy światów”, „Bosch”. Znany był z serii filmów akcji „John Wick”, gdzie wcielił się w rolę Charona, czyli sprzymierzeńca Wicka, który jest konsjerżem w nowojorskim oddziale Continental Hotel. 
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej