RAPORT

Pogarda

Widzowie wybrali w weekend nowości Telewizji Polskiej

Ostatni odcinek serialu TVP1 „Dom pod Dwoma Orłami” obejrzało średnio 2,2 mln osób (fot. TVP)
Ostatni odcinek serialu TVP1 „Dom pod Dwoma Orłami” obejrzało średnio 2,2 mln osób (fot. TVP)

Najnowsze

Popularne

Według danych Nielsen Media w TOP 10 najliczniej oglądanych programów weekendu aż 7 należało do Telewizji Polskiej. Dużym zainteresowaniem widzów cieszyły się nowości TVP, takie jak: teleturniej edukacyjny „Wiesz czy nie wiesz?” czy serial „Krucjata. Prawo serii”.

Wiosenna ramówka TVP. Masa nowych propozycji, w tym Teatr Telewizji na żywo [WIDEO]

Teatr Telewizji na żywo powraca do TVP. Pierwszym wyemitowanym w tym cyklu spektaklem będą „Barwy uczuć” w reż. Przemysława Stippy. To nawiązanie...

zobacz więcej

Świetny debiut na antenach TVP zaliczył nowy teleturnieju edukacyjny „Wiesz czy nie wiesz?”. Program obejrzało średnio 1,5 mln osób, przy udziale anteny 12,8%. To najlepszy wynik z premierowych programów rozrywkowych wśród wszystkich kanałów w wiosennej ramówce. 


Ostatni odcinek serialu TVP1 „Dom pod Dwoma Orłami” obejrzało średnio 2,2 mln widzów, przy udziale 15,6%. Wszystkie odcinki serialu oglądało średnio 2 mln widzów, przy średnich udziałach na poziomie 15%. Serial był niekwestionowanym liderem pasma. W piątek TVP1 z udziałami na poziomie 8,6% była liderem wśród stacji. 


Widzowie również licznie obejrzeli kolejną wiosenną nowość TVP1 – serial „Krucjata. Prawo serii”. Serial zainteresował średnio 1 mln widzów, przy udziałach na poziomie 8%. 

 
Program muzyczny „The Voice Kids” emitowany w TVP2 obejrzało średnio 1,8 mln widzów, przy udziale anteny 14,6%. Talent show znalazł się w TOP10 najliczniej oglądanych programów weekendu i był także liderem pasma.

Drugi sezon „Archiwisty” już w TVP VOD

zobacz więcej

 Średnio aż 1,8 mln widzów obejrzało w TVP1 „Słowo św. Jana Pawła II”. 


Wszystkie dane pochodzą od Nielsen Media. 


Kolejna nowość TVP


Już w niedzielę, 19 marca o godz. 20:20, TVP1 zaprasza na kolejną premierę wiosennej ramówki. Polski serial historyczny „Polowanie na ćmy” opowiadać będzie o wydarzeniach rewolucji 1905 roku pod zaborem rosyjskim na tle romansów, towarzyskich intryg i afer kryminalnych. Bohaterkami tej opowieści są przede wszystkim kobiety, które pragną zmienić swoje dotychczasowe życie. Serial powstał na podstawie powieści „Pogrom 1905” Wacława Holewińskiego. 
 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej