RAPORT

Pogarda

„Wiesz czy nie wiesz?” – rusza nowy teleturniej z udziałem gwiazd

Premierowe emisje „Wiesz czy nie wiesz?” co niedzielę o godz. 21.20 w TVP1 (fot. TVP)
Premierowe emisje „Wiesz czy nie wiesz?” co niedzielę o godz. 21.20 w TVP1 (fot. TVP)

Najnowsze

Popularne

W najbliższą niedzielę, 12 marca o godz. 21.20 w Jedynce premiera show, którego gospodarzem będzie Tomasz Kammel. Wiosenna nowość Telewizji Polskiej to teleturniej, w którym dwie drużyny – składające się ze stałego kapitana i jego gościa – zmierzą się ze sobą w różnych konkurencjach. Uczestnicy odpowiedzą na niestandardowe pytania i wezmą udział w eksperymentach naukowych...

„Orły” rozdane. „IO” zdeklasował konkurencję

„IO” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego z Polską Nagrodą Filmową Orły 2023 za najlepszy film. „Polskie Oscary” wręczono podczas gali w Teatrze...

zobacz więcej

Nowy teleturniej „Wiesz czy nie wiesz?” to program sprawdzający wiedzę, a zarazem niosący ze sobą duży ładunek emocji i dowcipu. Dwie drużyny, składające się ze stałych kapitanów: Olgi Szomańskiej i Andrzeja Krzywego oraz ich gości, rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach, odpowiadając na bardzo niestandardowe pytania i uczestnicząc w eksperymentach oraz doświadczeniach.


Zaskakujące fakty i praktyczne sztuczki, naukowe doświadczenia i wynalazki, zabawne informacje ze świata przyrody, ciekawostki i anegdoty z życia znanych ludzi – wszystko to widzowie znajdą w nowym show Jedynki.


– „Wiesz czy nie wiesz?” jest teleturniejem zdecydowanie rozrywkowym, w którym chodzi o znalezienie odpowiedzi na zaskakujące pytania. Odpowiedź trzeba wybrać spośród trzech propozycji, a te bardzo często wydają się kosmiczne, irracjonalne i „od czapy”, pewne jest natomiast, że jedna z nich na sto procent jest prawdziwa. Kapitanowie ze swoimi gośćmi dyskutują nad najwłaściwszą odpowiedzią. To z tej dyskusji rodzi się zabawa i siła tego programu – zdradził gospodarz programu Tomasz Kammel.


Dzięki dużej dawce humoru, prostym zasadom gry i możliwości sprawdzenia swojej wiedzy, program będzie znakomitą formą wspólnego spędzenia czasu dla całej rodziny. Gospodarzem teleturnieju jest charyzmatyczny Tomasz Kammel, a eksperymentatorem Radek Brzózka. W pierwszym odcinku gośćmi będą: Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk.


Premierowe emisje co niedzielę o godz. 21.20 w TVP1.


Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej