RAPORT

Pogarda

22-letni diler z Gdyni chciał sprzedać narkotyki policjantom

22-latkowi grozi do 10 lat więzienia (fot. KWP Gdańsk)
22-latkowi grozi do 10 lat więzienia (fot. KWP Gdańsk)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Gdańska zatrzymali w Gdyni 22-latka związanego ze środowiskiem pseudokibiców, który chciał sprzedać narkotyki policjantom. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

18-latek odpowie za rozprowadzanie narkotyków wśród nieletnich

Prawie kilogram narkotyków – amfetaminy, marihuany, dopalaczy i tabletek ecstasy – przejęli policjanci z Rudy Śląskiej, którzy zatrzymali...

zobacz więcej

W ubiegły weekend policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzili działania w Gdyni. Obserwowali 22-letniego gdynianina związanego ze środowiskiem pseudokibiców, którego podejrzewali o handel narkotykami.


Mężczyzna, którego obserwowali, sam zaoferował funkcjonariuszom „produkt” – woreczek z zawartością suszu roślinnego, myląc ich ze swoimi klientami – oznajmiła oficer prasowa.


Dodała, że 22-latek, poinformowany, że ma do czynienia z policjantami, był zaskoczony i od razu przekazał im posiadane substancje.


Funkcjonariusze pojechali z mężczyzną do jego mieszkania, w którym zabezpieczyli worek z zawartością blisko 220 gramów marihuany, wagę elektroniczną, woreczki strunowe i gotówkę w kwocie blisko 2,3 tys. zł.Na podstawie zebranych przez policjantów dowodów sąd na wniosek prokuratura aresztował podejrzanego mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej