RAPORT

Pogarda

Eurowizja 2023. Hit Blanki ma ponad 11 mln wyświetleń [WIDEO]

Blanka (fot.TVP)
Blanka (fot.TVP)

Najnowsze

Popularne

Bilet na Eurowizję 2023 w Liverpoolu wyśpiewała sobie Blanka. To właśnie ona z utworem „Solo” już w maju poleci do Wielkiej Brytanii, aby reprezentować Polskę w najpopularniejszym konkursie piosenki na świecie. Jej hit ma na YouTube już ponad 11 mln wyświetleń.

Ujawniono nazwiska czterech osób, które poprowadzą Eurowizję 2023

67. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbywać się będzie 9, 11, i 13 maja w Liverpoolu, poprowadzą cztery gwiazdy. Jak podało BBC, są nimi aktorka...

zobacz więcej

– Jestem w kompletnym szoku. Na tę chwilę nie wiem, co się dzieje. Chciałabym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy głosowali, chciałabym podziękować bardzo, bardzo jury i dziękuję, że jesteście ze mną – Team Blanka, jesteście niemożliwi – powiedziała Blanka tuż po ogłoszeniu werdyktu. 

 
Blanka jest w połowie Polką, w połowie Bułgarką. Już jako nastolatka wiedziała, że swoje życie pragnie związać z muzyką. Na scenie śpiewa, tańczy, zdarza się jej także stawać za konsoletą w roli didżejki.

 
67. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 9, 11 i 13 maja 2023 roku w M&S Bank Arena w Liverpoolu. Hasło tegorocznej edycji brzmi „United by Music”.


W konkursie weźmie udział 37 krajów. Wszystkie konkursowe koncerty będzie można oglądać na żywo na antenach Telewizji Polskiej. 
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej