RAPORT

Pogarda

89-latek zabity popielniczką. Wnuk usłyszał zarzuty

Do tragedii doszło w Sokołowie Podlaskim (fot. Shutterstock/DarSzach, New Africa)
Do tragedii doszło w Sokołowie Podlaskim (fot. Shutterstock/DarSzach, New Africa)

Najnowsze

Popularne

W niedzielę 24-letni mężczyzna zaatakował w domu swojego 89-letniego dziadka szklaną popielnicą. Mężczyzna z poważanymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Niestety pokrzywdzonego nie udało się uratować, 89-latek zmarł w szpitalu – poinformowała w czwartek st. sierż. Aleksandra Borowska. Do tragedii doszło w Sokołowie Podlaskim.

Rodzinna tragedia na warszawskiej Woli. Osiemnastolatek zabił swojego dziadka

18-latek zamordował swojego 89-letniego dziadka. Zdarzenie miało miejsce 31 stycznia w jednym z bloków na warszawskiej Woli. Sąd przychylił się do...

zobacz więcej

– Policjanci z komendy w Sokołowie Podlaskim zatrzymali 24-latka podejrzanego o zabójstwo 89-letniego dziadka. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany – poinformowała w czwartek st. sierż. Aleksandra Borowska z KPP w Sokołowie Podlaskim.


Do zabójstwa doszło w niedzielę na terenie jednej z gmin w powiecie sokołowskim.


– Tego feralnego dnia z nieznanych przyczyn 24-letni mężczyzna zaatakował w domu swojego 89-letniego dziadka szklaną popielnicą. Mężczyzna z poważanymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Niestety pokrzywdzonego nie udało się uratować, 89-latek zmarł w szpitalu – podała w czwartek st. sierż. Aleksandra Borowska. Dodała, że funkcjonariuszy zawiadomiła żona pokrzywdzonego, która uciekła z domu przed oprawcą. Motyw sprawcy nie jest znany. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany przez policjantów – wyjaśniła st. sierż. Aleksandra Borowska.


24-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej