RAPORT

Pogarda

Zuchwała akcja odbicia więźnia. Trwa obława

Według mediów uciekinier był członkiem jednego z gangów (fot. PAP/EPA)
Według mediów uciekinier był członkiem jednego z gangów (fot. PAP/EPA)

Najnowsze

Popularne

Dwóch zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn umożliwiło w środę 20-letniemu więźniowi ucieczkę spod szpitala w Norrkoepingu, 150 km na południe od Sztokholmu. Policji na razie nie udało się zatrzymać sprawców ani uciekiniera.

Polak uciekł z więzienia w Neapolu. To pierwsza ucieczka od stu lat

32-letni Polak uciekł w niedzielę z więzienia Poggioreale w Neapolu – podały włoskie media. Więzień zbiegł zjeżdżając na prześcieradle, gdy skazani...

zobacz więcej

Odsiadujący wyrok 10 lat za usiłowanie morderstwa Milad S. został wyciągnięty z parkującej pod szpitalem więziennej karetki. – Wyglądało to jak na filmie. Mężczyźni podjechali czerwonym samochodem, zagrozili bronią i zabrali pasażera, odjeżdżając z piskiem – przekazał lokalnej gazecie "NT" świadek zdarzenia. 


Jak podała policja, w związku ze zdarzeniem nikt nie odniósł obrażeń. Przeprowadzona przez mundurowych obława, blokada dróg oraz patrole helikopterem do godzin wieczornych w środę nie przyniosły rezultatu. 


Według mediów uciekinier był członkiem jednego z gangów, został skazany w ubiegłym roku za ostrzelanie w Malmoe samochodu swojego przeciwnika, a także inne przestępstwa. W 2018 roku został ranny w strzelaninie, w obawie o własne życie przez dłuższy okres przebywał za granicą. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej