RAPORT

Pogarda

Nie żyje Mateusz Murański. Gwiazdor MMA i aktor miał 29 lat

Mateusz Murański nie żyje (fot. Youtube)
Mateusz Murański nie żyje (fot. Youtube)

Najnowsze

Popularne

Media obiegła informacja o śmierci gwiazdora FAME MMA i aktora Mateusza Murańskiego. Tragiczną wiadomość potwierdza prokuratura. – O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało – mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk, cytowana przez „Super Express”. Murański miał 29 lat.

Proces Mameda Ch. przeniesiony do kolejnego sądu. Trzeciego w ciągu dwóch lat

Opóźnia się rozpoczęcie procesu słynnego zawodnika MMA Mameda Ch., oskarżonego min. o paserstwo, a także podżeganie do spalenia dwóch pojazdów i...

zobacz więcej

O Mateusz Murański walczył zarówno w MMA, boksie, jak i kickboxingu. Można było go zobaczyć na galach FAME MMA czy High League, gdzie był prawdziwą gwiazdą. 

 

Pierwszą walkę stoczył ze swoim byłym przyjacielem Arkadiuszem Tańculą. Hucznie zapowiadane starcie przegrał na punkty, ale zabłysnął wytrwałością i zapewnił sobie kolejne zaproszenia. W sumie stoczył 9 walk w różnych sportach walki. 

 

Szerszej publiczności może być znany także ze swoich występów aktorskich. Zagrał w popularnej produkcji „Lombard. Życie pod zastaw”. Pojawił się także w kilku filmach, w tym w nominowanym do Oskara głośnym „IO” Jerzego Skolimowskiego

 

„W ostatnim czasie o młodym Murańskim mówiono głównie w kontekście rzekomego zażywania narkotyków. 29-latek miał nawet znaleźć się na odwyku” – czyatmy w serwisie sport.pl. 

 

Informację o śmierci potwierdził portal „Super Expressu”. – O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – powiedziała „Super Expressowi” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk. 

 

Zobacz także: Jest wyrok dla członków gangu Psycho Fans. „Maślak” dostał najsurowszą karę 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej