RAPORT

Pogarda

Bójka dwóch policjantów w Kaliszu. Jeden usłyszał zarzuty

Do bójki doszło na prywatnej imprezie (fot. arch.PAP/Tomasz Wojtasik)
Do bójki doszło na prywatnej imprezie (fot. arch.PAP/Tomasz Wojtasik)

Najnowsze

Popularne

W niedzielę w jednej z podkaliskiej miejscowości doszło do bójki dwóch policjantów, którzy uczestniczyli w prywatnej imprezie. Jeden z nich trafił do szpitala, drugi usłyszał zarzuty. Jak powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler śledztwo jest na wstępnym etapie.

Kontroler biletów pobity. Policja prosi o pomoc [WIDEO]

Krakowscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym Politechnika przy...

zobacz więcej

Na prywatnej imprezie okazało się, że awanturujący się goście są policjantami kaliskiej komendy i pracownikami tego samego wydziału. W wyniku poniesionych obrażeń jeden z nich trafił do szpitala, gdzie stwierdzono doznanie obrażeń ciała na okres powyżej siedmiu dni.


– Drugi z policjantów został zatrzymany. Postawiono mu zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu, co zagrożone jest karą do pięciu lat więzienia – powiedział prokurator.


Mężczyzna nie przyznał się do zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia. Jak dodał Maciej Meler, wszystkie okoliczności w sprawie będę weryfikowane.


Policjant został zawieszony w czynnościach służbowych do wyjaśnienia sprawy – przekazał rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł.insp. Andrzej Borowiak. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej