RAPORT

Pogarda

Dom rodzinny Mamy Ginekolog to willa Siary z „Kilera”. „Zamiast salonu basen”

Lekarz Nicole Sochacki-Wójcicka  (fot. arch.PAP/Rafał Guz)
Lekarz Nicole Sochacki-Wójcicka (fot. arch.PAP/Rafał Guz)

Najnowsze

Popularne

W domu rodzinnym Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej jako Mama Ginekolog, kręcono słynne sceny do jednego z najpopularniejszych polskich filmów – „Kilera”. Fani filmu pamiętają, jak wyglądała luksusowa willa „Siary”. Influencerka znana jest z kontrowersji w internecie – ostatnio przyznała, że w gabinecie regularnie przyjmuje znajome poza kolejką.

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejnością? NFZ żąda wyjaśnień

Popularna influencenka Mama Ginekolog przyznała się w nagraniu w mediach społecznościowych, że w swoim gabinecie regularnie przyjmuje znajome...

zobacz więcej

„Jedną z lepiej skrywanych tajemnic Mamy Ginekolog jest to, że jej rodzinny dom to „dom Siary” Kto z was oglądał „Kilera”? Tak, dom Siary to dom rodziców Mamy Ginekolog – od kilku miesięcy może nawet lat są domysły, czy na pewno to jest ten dom. I dziś potwierdzam to jest ten dom” – pochwaliła się Nicole w 2019 r. we wpisie na Instagramie. 

 

„Zamiast salonu mamy wielki basen” 

 

„A teraz wróćmy troszeczkę do lat 90– moi rodzice wracają z emigracji – moja mama tworzy pierwsze luksusowe czasopismo o wnętrzach – jest redaktorem naczelnym Dom&Wnętrze / przyjmuje nagrodę bizneswoman roku 1991– tymczasem budują swój dom – głowa pęka od pomysłów prosto z czasopism międzynarodowych! wyobrażenia szaleje – tym sposobem zamiast salonu mamy wielki basen” – dodała influencerka. 

 

„Pomyślicie sobie, że to super – jakbym miała basen w domu, to bym pływała codziennie. No więc uwierzcie mi, że ani jako dziecko, ani jako nastolatka nigdy nie pływałam tam codziennie, a raczej pływałam tam trzy razy w roku” – wyjaśniła Nicole.


Zespół kontrolny zajmie się sprawą Mamy Ginekolog. Jest komentarz rzecznika WUM

Zawód zaufania publicznego, jakim jest lekarz, zasługuje na wysokie standardy. Takim na pewno nie jest udawanie określonej specjalizacji w celu...

zobacz więcej

O Mamie Ginekolog głośno jest w ostatnich dniach, po tym jak przyznała się w nagraniu w mediach społecznościowych, że w swoim gabinecie regularnie przyjmuje znajome kobiety poza kolejnością. 

 

– Każdy tak robi. Ja o tym rozmawiałam z zarządem, z profesorem. To jest normalne. To jest też sposób, żeby skrócić kolejki i dostęp po prostu do lekarza – mówiła na nagraniu. 

 

W poniedziałek w mediach społecznościowych NFZ zamieszczono komunikat na ten temat. 

 

„W trybie pilnym żądamy wyjaśnień od Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, gdzie przyjmuje @mamaginekolog. Nie ma lepszych i gorszych pacjentów” – podkreślił NFZ we wpisie na Twitterze. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej