RAPORT

Pogarda

Skandaliczne zachowanie w Sejmie. Zobacz, co robili posłowie PO w czasie wystąpienia ministra Czarnka [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Od tygodnia trwa festiwal nienawiści, chamstwa i hejtu przeciwko zarządom organizacji pozarządowych, które wykonują znakomitą pracę edukacyjną – mówił w Sejmie minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, odpowiadając na zarzuty pod adresem organizowanego przez jego resort konkursu. Jego wypowiedź przerywały krzyki polityków opozycji, którzy co chwilę wstawali i gestykulowali, przeszkadzając w wystąpieniu szefa MEiN.

Kosiniak-Kamysz i Hołownia. Zamiast listy spraw jest stary postulat – odsunąć PiS

Polska 2050 i PSL chcą stworzyć wspólną listę spraw do załatwienia przez przyszły rząd po przejęciu władzy – zapowiedział Szymon Hołownia na...

zobacz więcej

Szczegółowo o wystąpieniu Przemysława Czarnka pisaliśmy w tym artykule.


Gdy minister mówił m.in., że przedstawiciele opozycji mierzą PiS swoją „złodziejską miarą”, z jej ław słychać było okrzyki „kradniecie”, „nie ściemniaj”.


Przed mównicą, gdzie przemawiał szef MEiN, stawał m.in. poseł Adam Szłapka, wyciągając w jego kierunku telefon i nagrywając lub robiąc zdjęcie. Kilka rzędów dalej pokrzykiwał poseł Sławomir Nitras. Wystąpienie próbował też przerwać były minister infrastruktury i minister sprawiedliwości w rządach PO-PSL Cezary Grabarczyk.


Więcej w materiale wideo.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej