RAPORT

Pogarda

Znany aktor potrącił rowerzystkę. Policja wszczęła śledztwo

Stary góral? Nie, to słynny Arnold Schwarzenegger, lat 76. (fot. Hans Peter Lottermoser/SEPA.Media /Getty)
Stary góral? Nie, to słynny Arnold Schwarzenegger, lat 76. (fot. Hans Peter Lottermoser/SEPA.Media /Getty)

Najnowsze

Popularne

Arnold Schwarzenegger potrącił samochodem rowerzystkę, gdy nagle wjechała na jego pas. Kobieta odniosła niewielkie obrażenia, ale została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej. Świadkowie twierdzą, że gwiazdor „Terminatora” nie ponosi winy za zaistniałą sytuację.

Brad Pitt po cichu sprzedaje posiadłość. Chce za nią 40 mln dol.

Słynny hollywoodzki gwiazdor najwyraźniej postanowił pozbyć się kalifornijskiej rezydencji, w której mieszkał niegdyś z byłą żoną i szóstką ich...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w zachodniej części Los Angeles. Jak wynika z doniesień serwisu TMZ, do kraksy doszło, gdy rowerzystka nagle wjechała na pas ruchu, którym przemieszczał się aktor, właściwie tuż przed maskę jego auta. Zrobiła to tak szybko, że Schwarzenegger nie zdążył zahamować.


Informacje, do których dotarł serwis, wskazują, że policja wszczęła w tej sprawie śledztwo. Na miejscu przesłuchano trzech naocznych świadków, którzy utrzymują, że Schwarzenegger nie ponosi winy za tę kraksę.


Kobieta, która odniosła jedynie niewielkie obrażenia, została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej. Jej stan oceniono jako stabilny. Lekarze spodziewają się, iż szybko wróci do zdrowia. Schwarzenegger zabrał podobno rower ofiary wypadku do pobliskiego warsztatu i opłacił naprawę uszkodzeń.


Zobacz także: Strzelanina w Monterey Park w Kalifornii. Jest wiele ofiar [WIDEO]


W styczniu ubiegłego roku aktor uczestniczył w innym, znacznie poważniejszym wypadku drogowym. Doszło do niego na skrzyżowaniu West Sunset Boulevard i Allenford Avenue w Los Angeles, nieopodal posiadłości gwiazdora.


Schwarzenegger, który poruszał się swoim samochodem terenowym GMC Yukon, wjechał na maskę toyoty prius, a ta uderzyła następnie w inne auto. Kobieta kierująca toyotą została natychmiast przetransportowana do szpitala, gdyż doznała urazu głowy.

Choć na miejscu zdarzenia nie dokonano żadnych aresztowań, policyjne źródła ujawniły później w rozmowie z prasą, że winnym wypadku był prawdopodobnie Schwarzenegger, który wykonał na drodze nieprawidłowy manewr. Wykonane na miejscu badania wykazały, że żaden uczestnik wypadku nie znajdował się wówczas pod wpływem substancji odurzających.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej