RAPORT

Pogarda

Kołodziejczak: PiS nauczył ludzi brania pieniędzy

Michał Kołodziejczak (fot. PAP/Karol Zienkiewicz)
Michał Kołodziejczak (fot. PAP/Karol Zienkiewicz)

Najnowsze

Popularne

Mieniący się politykiem prospołecznym Michał Kołodziejczak w sposób pogardliwy odniósł się do Polaków, zaprzeczając również swoim własnym poglądom.Polityk stwierdził, że w wypadku gdyby rząd zaproponował obywatelom wsparcie w ramach dostępu do służby zdrowia byłoby to „jawne przekupstwo”, które jednak by „zadziałało”.

Duet egzotyczny

W czwartek pojawiły się ciekawe informacje dotyczące naszej sceny politycznej. Trudno mówić o trzęsieniu ziemi, rzecz dotyczy bowiem mało dziś...

zobacz więcej

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” szef Agrounii stwierdził, że „niestety PiS nauczył ludzi brania pieniędzy”. Według niego partia rządząca w ten sposób obniżyła „zaufanie do instytucji publicznych” i pokazała, że „ lepiej żyć będąc na łasce PiS”.


Polityk wyraził również obawę o to, że „by wygrać wybory, ta władza znowu będzie chciała zdobyć poparcie ludzi, rzucając kolejne łaskawe oferty”. 


„Na przykład powiedzą tak: wiemy, że trudno się dostać do lekarza, bo przez 25 lat służbę zdrowia niszczono i nam się nie udało tego w ciągu ostatnich 7 lat poprawić. Będziemy próbować, a na razie damy wam po 2 tys. zł na rocznie na rękę, by sobie prywatnie każdy mógł w razie czego iść do lekarza” – stwierdził. 


Jak dodał „to będzie jawne przekupstwo. Ale zadziała”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej