RAPORT

Pogarda

Nastoletni kierowca zginął po uderzeniu samochodem w drzewo

Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze (fot. PAP/KP PSP Szczytno; zdjęcie ilustracyjne)
Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze (fot. PAP/KP PSP Szczytno; zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

18-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu – poinformowała w sobotę mł. asp. Edyta Marciniak z biura prasowego kaliskiej policji.

Usterka w Dreamlinerze. Samolot zawrócił do Warszawy

Dreamliner, który w sobotę po południu wystartował z Warszawy do Nowego Jorku, z powodu usterki musiał zawrócić na Lotnisko Chopina – poinformował...

zobacz więcej

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę około godz. 19 w Opatówku k. Kalisza, na ulicy Turkowskiej na trasie na Koźminek.


Jak powiedziała policjantka, 18-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego doszło do pożaru pojazdu.


Pożar samochodu


Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratownicze. Próbowano reanimować kierowcę, ale bezskutecznie. Lekarz stwierdził jego zgon. Policja ustala okoliczności wypadku.

– Na razie nie potrafimy dokładnie wskazać marki samochodu, ponieważ pojazd spłonął doszczętnie – powiedziała mł.asp. Edyta Marciniak.

 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej