RAPORT

Pogarda

Brudziński: Przywracanie godności terenom popegeerowskim to nasz priorytet

Najnowsze

Popularne

Wyrównanie szans i przywracanie godności na terenach popegeerowskich to nasze wyzwanie moralne i społeczno-polityczne. Traktujemy rozwój Polski poza metropolitalnej jako rzecz priorytetową – powiedział w Koszalinie europoseł PiS Joachim Brudziński.

„Menele i żule za 500 zł”. Tak senator PO ocenia wyborców PiS

Senator Platformy Obywatelskiej Adam Szejnfeld słynie ostatnio z antyukraińskiej narracji. Gdy Polska ogłosiła zakupy czołgów związane z...

zobacz więcej

Brudziński był jednym z uczestników zorganizowanej w Koszalinie konferencji PiS „Rozwój Koszalina i powiatu koszalińskiego szansą dla całego regionu”. Według europosła po 2015 r. rząd PiS realnie zmniejsza różnice między dużymi ośrodkami miejskimi, a małymi ośrodkami gminno-powiatowymi. 

  

– Przykładem jest uruchomienie program rządowych na modernizacje dróg powiatowych oraz gminnych. Istotnym aspektem jest uruchomienie szeregu programów wsparcia gmin popegeerowskich – mówił. 

  

Jak podkreślił, wyrównanie szans i przywracanie godności na terenach popegeerowskich to „nasze wyzwanie moralne i społeczno-polityczne”. – My naprawdę traktujemy rozwój Polski poza metropolitalnej jako rzecz priorytetową – zaznaczył Brudziński. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej