RAPORT

Pogarda

TVP uruchomiła aplikację dla dzieci

Najnowsze

Popularne

Z myślą o umożliwieniu swobodnego dostępu do dobrych treści, antena TVP ABC stworzyła aplikację dla swoich młodych widzów. Bajki, telewizja online, czy gry – to wszystko znajdą dzieci w aplikacji „Kraina ABC”.

TVP2 liderem i najpopularniejszą stacją telewizyjną. TVN w ogonie

W styczniu TVP2 było najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym – informuje portal Wirtualne Media, powołując się na dane Nielsen Audience...

zobacz więcej

Kraina ABC jest to przestrzeń z założenia bezpieczna. Niesie ze sobą tę samą misję, co kanał TVP ABC, gdzie najbardziej zależy nam na bezpieczeństwie młodych widzów – przekazał Łukasz Osiecki, kierownik redakcji repertuaru TVP ABC.  


Dodał, że w internetowej formie zaprojektowano panel rodzicielski, który jest najważniejsza funkcjonalnością i wyróżnia ten produkt spośród innych dostępnych na rynku ze względu na możliwość monitorowania czasu spędzanego przez dziecko w internecie.  


Aplikacja podzielona jest na sześć stref: Bajki, Programy, TV online, Gry, Muzyka i Sen. Dzięki temu łatwo się po niej poruszać i wybierać audycje. „Kraina ABC” pozbawiona jest reklam, a co za tym idzie ryzyka kontaktu z treściami, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój dzieci.


Aplikacja dostępna jest pod tym adresem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej