RAPORT

Pogarda

Podczas śnieżycy na drodze był śnieg. Poseł Lewicy atakuje PiS

Maciej Gdula stał w korku. Czas wykorzystał do uderzenia w PiS (fot. PAP)
Maciej Gdula stał w korku. Czas wykorzystał do uderzenia w PiS (fot. PAP)

Najnowsze

Popularne

W piątek rano w Warszawie było zielono, a już po południu stolicę zasypał biały puch. Poseł Lewicy Maciej Gdula pokazał na Twitterze, że podczas śnieżycy na trasie S8 leżał śnieg. „Skoro stoi pan w korku i cały czas pada śnieg, to jak go odśnieżyć?” – brzmi najpopularniejszy z komentarzy opublikowany przez użytkownika Autostrady Polska. Podobnych wpisów są jednak setki.

Oszust finansowy ściga europosłów PiS ws. imigrantów. Kempa: Brudna gra wyborcza

Parlament Europejski rozważy uchylenie immunitetu europosłom PiS, o co wnioskuje Rafał Gaweł – założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań...

zobacz więcej

Droga ekspresowa S8 ma ponad 640 km i łączy m.in. Białystok z Wrocławiem. W centralnej części przebiega przez Warszawę.


Ponieważ w piątek w większości kraju sypał śnieg, również trasa S8 była w wielu miejscach przyprószona. „S8 teraz: zero odśnieżania, zero służb, zero drożności. Tylko PiS” – napisał w sieci poseł Maciej Gdula i pokazał zdjęcie, jak stoi w korku obok ciężarówki z napisem „Duda” – co również skojarzyło się politykowi w Prawem i Sprawiedliwości.


Zobacz także ->  Narkotyki i papierosy bez akcyzy w piwnicy gnieźnieńskiej emerytki

 

Internauci zaznaczyli, że ze zdjęcia jasno wynika, iż korek jest tylko w jedną stronę, więc powodem spowolnień w ruchu w piątek o godzinie 16 mogło być coś jeszcze, a nie tylko nieodśnieżona droga.


Potężny majątek posła Lewicy. „Jak się skromnie żyje...”

Jak się skromnie żyje, to można oszczędzić – oznajmił poseł Lewicy Maciej Gdula pytany o swój majątek. Jak wynika z oświadczenia majątkowego...

zobacz więcej

„Skoro wszyscy stoją, to i piaskarka nie przejedzie” – zauważył portal meteoprognoza.pl.


„Nie lubię PiSu, ale trzeba być ćwierć inteligentem, żeby za nieodśnieżone drogę po 30 minutach opadów oskarżać rząd” – dodał jeden z polityków Konfederacji.


Zobacz także ->  Tragedia w górach. Mężczyzna zginął podczas prac nad nową trasą wspinaczkową


W komentarzach, których jest znacznie więcej niż polubień, nie brakuje też pytań o to, „czy porywy wiatru to też wina PiS?”


„Tego tweeta można zatytułować: Z cyklu dlaczego, lewica nigdy nie będzie rządzić w Polsce” – podsumowują wpis Macieja Gduli użytkownicy sieci.
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej