RAPORT

Pogarda

Narkotyki i papierosy bez akcyzy w piwnicy gnieźnieńskiej emerytki

 Policja z Gniezna zatrzymała dilerkę-emerytkę. (Fot. Artur Widak/NurPhoto; Getty Images)
Policja z Gniezna zatrzymała dilerkę-emerytkę. (Fot. Artur Widak/NurPhoto; Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Kara grzywny i do 3 lat więzienia grozi 66-latce, która w swoim mieszkaniu i w piwnicy przechowywała ponad 30 gramów amfetaminy oraz prawie 7 800 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy – podała gnieźnieńska policja.

Jak dobrze mieć sąsiada. A już na pewno sąsiada policjanta

Policjant z Chełmka asp. szt. Krystian Piekarski uratował życie sąsiada, który doznał zawału serca podczas prac remontowych. Do czasu przyjazdu...

zobacz więcej

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie (woj. wielkopolskie) poinformowała, że 66-letnia kobieta została zatrzymana przez policjantów w nocy z 1 na 2 lutego. W swym mieszkaniu i pomieszczeniu piwnicznym przechowywała ponad 30 gramów amfetaminy oraz prawie 7 800 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy.


Czytaj także: Zdradził go szelest pościeli. Policja nakryła poszukiwanego w łóżku


„Szacuje się, że z powodu nielegalnych papierosów naraziła budżet państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego na kwotę ponad 195 tysięcy złotych” – podkreśliła policja.

Zatrzymana kobieta usłyszała zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, a z kodeksu karnego skarbowego dot. nabywania i przewozu papierosów bez polskich znaków akcyzy, za co grozi jej grzywna i kara do 3 lat pozbawienia wolności.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej