RAPORT

Pogarda

Olbrzymie korki w Warszawie. Karetka zderzyła się z dwoma osobówkami

Do zdarzenia doszło przy ul. Puławskiej (fot. FB/Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 17 PSP w Warszawie)
Do zdarzenia doszło przy ul. Puławskiej (fot. FB/Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 17 PSP w Warszawie)

Najnowsze

Popularne

W Warszawie przy ulicy Puławskiej doszło do poważnego wypadku. Ulica została zablokowana po tym, jak ambulans zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Konieczna była reanimacja kierowcy jednego z pojazdów. Na miejscu zdarzenie lądował śmigłowiec LPR.

Pomogli osobie z zawałem serca. Karetka nie mogła dojechać

Dwaj bracia pomogli nieprzytomnej osobie leżącej na chodniku w Wieliczce na ul. Pola Wincentego w piątek 23 października br. wieczorem. Karetka nie...

zobacz więcej

Jedna z ofiar wypadku po reanimacji została przewieziona karetką do szpitala. 


– Po godz. 13 doszło do zderzenia trzech pojazdów: karetki pogotowia, renaulta i fiata. Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. W tej chwili przy ul. Puławskiej są bardzo duże utrudnienia – poinformowała Magdalena Wersocka ze stołecznej policji. – Na miejscu pracują policjanci, lądował śmigłowiec LPR – dodała.


Policjantka przekazała, że kierowcy zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości i byli trzeźwi. Autobusy komunikacji miejskiej zostały skierowane na objazdy.


„Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Puławska/Mysikrólika > Piaseczno trwają utrudnienia w kursowaniu linii 709,727,739. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe” – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego. W rejonie wypadku tworzą się olbrzymie korki. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej