RAPORT

Pogarda

Zasnął na ladzie w supermarkecie. Był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki

Funkcjonariusze zostali wezwani do interwencji w jednym z zamojskich sklepów (fot. Shutterstock/non c)
Funkcjonariusze zostali wezwani do interwencji w jednym z zamojskich sklepów (fot. Shutterstock/non c)

Najnowsze

Popularne

Poszukiwany do odbycia kary 27-latek został zatrzymany przez policjantów, gdy pijany zasnął na ladzie w jednym ze sklepów w Zamościu (Lubelskie). Dodatkowo posiadał przy sobie narkotyki. Najbliższe osiem miesięcy spędzi w więzieniu.

Zdradził go szelest pościeli. Policja nakryła poszukiwanego w łóżku

Siemiatyccy policjanci zatrzymali 31-letniego poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze znaleźli...

zobacz więcej

St. asp. Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przekazała, że w nocy z środy na czwartek funkcjonariusze zostali wezwani do interwencji w jednym z zamojskich sklepów, gdzie zgłoszono problemy z klientem. 

 

– Na miejscu 39-letnia zgłaszająca poinformowała, że na terenie obiektu zasnął mężczyzna, którego pomimo podejmowanych prób nie udało się obudzić. Funkcjonariusze w sklepie zauważyli mężczyznę, który spał oparty o sklepową ladę. Początkowo nie reagował również na policjantów, ale ostatecznie udało się im przerwać jego twardy sen – opisała policjantka. 

 

Po weryfikacji jego tożsamości okazało się, że to 27-latek poszukiwany do odbycia zasądzonej kary tj. ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. 

Wypił w sklepie wino i zjadł batonik. Wcześniej zapoznał się z przepisami prawa, ale... nie do końca

33-latek z Sosnowca, który w osiedlowym sklepie demonstracyjnie zjadł batonik i wypił wino, za które nie zapłacił, odpowie przed sądem za zuchwałą...

zobacz więcej

W momencie zatrzymania miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim elektroniczną wagę i ponad 20 gramów krystalicznej substancji. 

 

– Przeprowadzony test wykazał, że jest to substancja zabroniona. W ramach prowadzonego w wydziale kryminalnym postępowania zostanie ona jeszcze poddana specjalistycznym badaniom, które jednoznacznie potwierdzą, czy mamy do czynienia z kokainą, na którą wstępnie wskazał wynik testu – wyjaśniła st. asp. Szewczuk. 

 

Prokuratura przedstawiła mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. – Zaraz po przesłuchaniu 27-latek trafił do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary. Za kratkami spędzi najbliższe osiem miesięcy – zaznaczyła policjantka. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej