RAPORT

Pogarda

„Tusk znaczy bieda”. Milewski: Donald Tusk mija się z prawdą

Najnowsze

Popularne

Szef PO Donald Tusk ruszył i jeździ po Polsce, ale my nie chcemy pozwolić mu na jazdę bez trzymanki; nie ustajemy w demaskowaniu największego pozera polskiej polityki – mówił w piątek poseł PiS Daniel Milewski, informując o uruchomieniu strony internetowej tuskznaczybieda.pl.

„Tusk znaczy bieda, nie chcemy powrotu biedy”. Morawiecki rozlicza słowa Tuska

Donald Tusk znaczy bieda; nie ma powrotu Tuska; nie chcemy powrotu biedy – powiedział w sobotę na spotkaniu z mieszkańcami Rypina (woj....

zobacz więcej

Milewski podczas piątkowej konferencji prasowej wskazał, że szef PO „jeździ ostatnio, pojawia się w różnych miastach”. – I jak tak sobie jeździ, to po drodze głównie mija się z prawdą – podkreślił. 


– Ale my nie chcemy pozwolić mu na tę jazdę bez trzymanki. Chcemy, aby wybór, którego będą dokonywali Polacy, był wyborem opartym na faktach. Dlatego nie ustajemy w demaskowaniu największego pozera polskiej polityki, jakim jest Donald Tusk – oświadczył Milewski. 

 

„Tusk znaczy bieda"


Jak dodał, podsumowanie rządów Tuska, to „podniesienie wieku emerytalnego, niskie płace, brak wsparcia dla przedsiębiorców w czasie kryzysu, to są niskie nakłady na ochronę zdrowia, likwidowanie jednostek wojskowych, posterunków policji, blisko 14-proc. bezrobocie, to brak wsparcia dla rodzin”. – I my właśnie dlatego mówimy, że Tusk znaczy bieda – mówił Milewski. 


Sikorski miał być kandydatem PO na szefa MSZ i jedynką na liście. Ale zabrał głos

PO chciała ogłosić Radosława Sikorskiego kandydatem na szefa MSZ i jedynką na wyborczej liście w Bydgoszczy, wtedy polityk udzielił wywiadu, w...

zobacz więcej

Wtórował mu sekretarz stanu w KPRM, poseł PiS Adam Andruszkiewicz, który stwierdził, że kiedy szef PO spotyka się z Polakami głównie atakuje rząd PiS, zapominając jednocześnie o czasach, kiedy rządziła PO i jak wówczas wykładało państwo polskie i „jak było źle zarządzane w sferze gospodarczej, ekonomicznej”. 

 

Politycy PiS poinformowali jednocześnie o uruchomieniu strony internetowej tuskznaczybieda.pl

 

Andruszkiewicz wskazał, że na stronie zebrano i porównano dane gospodarcze za rządów PO-PSL i za rządów PiS. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej