RAPORT

Pogarda

Minister Czarnek: Nie pozwolimy, by stowarzyszenia LGBT robiły dzieciom wodę z mózgu

„Pieniądze nie trafiłī do organizacji lewackich, co strasznie zdenerwowało TVN” (fot.  PAP/Wojtek Jargiło)
„Pieniądze nie trafiłī do organizacji lewackich, co strasznie zdenerwowało TVN” (fot. PAP/Wojtek Jargiło)

Najnowsze

Popularne

Nie będzie żadnych stowarzyszeń LGBT, które robią wodę z mózgu dzieciom i prowadzą do samobójstw wśród młodzieży – powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Brejza krytykuje MEiN. Miażdżąca odpowiedź ministra Czarnka

W ostatnim czasie środowiska lewicowo-liberalne atakują ministra edukacji i nauki prof. Przemysława Czarnka za przyznane zgodnie z prawem dotacje...

zobacz więcej

– Nie będzie żadnej seksualizacji dzieci, żadnych stowarzyszeń LGBT, które robią wodę z mózgu dzieciom i prowadzą do samobójstw wśród młodzieży. Dlatego te organizacje dziś tak trzeszczą i płaczą – stwierdził szef MEiN.


– To, że te pieniądze nie trafiły do organizacji lewackich, promujących ideologię LGBT, gender, seksualizujących dzieci, to jest to, co strasznie zdenerwowało stację TVN, bo tylko ona poświęciła temu uwagę już drugi dzień – ocenił z kolei w programie „Polski punkt widzenia” na antenie Telewizji Trwam.


– My nie będziemy przekazywać żadnych środków ani LGBT, ani organizacjom genderowskim, ani tym, które seksualizują dzieci, bo to jest sprzeczne z konstytucją. My tego robić nie będziemy, choćby nas atakowali nie wiem ile dni – oświadczył.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej