RAPORT

Pogarda

Autobus zderzył się z tramwajem. Jedna osoba poszkodowana

Tramwaj linii 6 zderzył się z autobusem (fot. PAP/KP PSP Zgierz)
Tramwaj linii 6 zderzył się z autobusem (fot. PAP/KP PSP Zgierz)

Najnowsze

Popularne

Tramwaj linii 6 zderzył się z autobusem, którym nie podróżowali pasażerowie w Zgierzu k. Łodzi. Jedyną poszkodowaną w kolizji osobą jest kobieta kierująca autobusem. Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą.

„Rozsiadł się" w autobusie, chociaż nie miał biletu. Okazało się, że nazywa się Misiek

Na przystanku do autobusu wszedł duży pies i rozsiadł się na siedzeniu. – Żadne prośby, żadne groźby nie pomagały, pies nie zamierzał wysiąść –...

zobacz więcej

Do kolizji – z nieznanych jeszcze powodów – doszło w czwartek ok. godz. 9 na skrzyżowaniu ulic Łąkowej i 1 Maja w Zgierzu. Tramwaj MPK-Łódź linii 6 zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej w Zgierzu. 

 

Poszkodowaną osobą jest 29-letnia kobieta kierująca autobusem, która została przetransportowana do szpitala. Autobusem nie podróżowali pasażerowie.


W tramwaju jechało dziewięciu pasażerów oraz motorniczy. Nikt z nich nie odniósł obrażeń i samodzielnie opuścili pojazd. 

 

Ruch tramwajów w miejscu wypadku został wstrzymany w obu kierunkach. Jak poinformowało MPK–Łódź, linia tramwajowa 6 została skrócona do pętli Helenówek w Łodzi.


Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą od ul. Okulickiego – Zgierska w Łodzi do pętli plac Kilińskiego w Zgierzu. Na razie trudno ocenić, jak długo potrwają utrudnienia. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej