RAPORT

Pogarda

Makabra na drodze. Uderzyła czołowo w dwa samochody. Nie żyje małe dziecko

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19 (fot. remiza.com.pl)
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19 (fot. remiza.com.pl)

Najnowsze

Popularne

Ok. 3,5-roczne dziecko podróżujące z matką poniosło śmierć w wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na drodze krajowej nr 19 w okolicach miejscowości Dziecinne (Podlaskie), między Bielskiem Podlaskim a Siemiatyczami. Zderzyły się tam trzy auta, droga jest zablokowana.

Nastolatek śmiertelnie postrzelił w jadalni młodszego brata

Nastolatek postrzelił swojego młodszego brata w domu rodzinnym w amerykańskim mieście Filadelfia. Ranny w klatkę piersiową 11-latek zmarł w...

zobacz więcej

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca samochodem marki Lexus z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie jej auto zderzyło się z citroenem, a potem jeszcze z chryslerem; jeden z tych samochodów był dostawczy; strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by uwolnić zakleszczonego w środku kierowcę. 


W wypadku zginęło dziecko w wieku ok. 3,5 roku, dwie osoby trafiły do szpitala – wynika z informacji podanych przez straż pożarną i policję. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji. 


Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać ok. trzech godzin – szacują drogowcy. Policjanci kierują auta ciężarowe w Bielsku Podlaskim na drogę krajową nr 66 w kierunku Kleszczel, a potem na wojewódzką nr 693 do Siemiatycz. Natomiast w Siemiatyczach policjanci kierują ciężarówki na drogę wojewódzką nr 690 w kierunku Ciechanowca, a następnie na krajową nr 63 do Zambrowa. 


Samochody osobowe korzystają z objazdów drogami lokalnymi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej