RAPORT

Pogarda

Senator z PSL powiedział, dlaczego wyborcy wierzą Prawu i Sprawiedliwości

Najnowsze

Popularne

We wtorek Senat opowiedział się za nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym, która ma umożliwić Polsce wypłatę należnych środków z KPO. Podczas debaty wicemarszałek izby i senator PSL Michał Kamiński ocenił, że rządząca partia jest skuteczna.

Senat przyjął nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym. Jakie poprawki?

Senat przyjął we wtorek późnym wieczorem nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym. Wniósł do niej rekomendowane uprzednio przez senackie komisje 14...

zobacz więcej

Senat przyjął we wtorek późnym wieczorem nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym; wniósł do niej rekomendowane uprzednio przez senackie komisje 14 poprawek, które znacząco przekształcają przepisy noweli.


Nowelizację wraz z poprawkami Senat przyjął jednogłośnie - poparło ją wszystkich 96 głosujących senatorów. Nowelizacja wróci teraz do Sejmu, który rozpatrzy poprawki senackie.


W senackiej debacie głos zabrał Michał Kamiński. – Jednym z zasadniczych powodów, dla którego wyborcy wierzą Prawu i Sprawiedliwości jest skuteczność tej partii – powiedział wicemarszałek Senatu. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej