RAPORT

Pogarda

20-latka urodziła syna. W ręku trzymał wkładkę domaciczną

Wideo z chłopcem o imieniu Rudy ma już 23 mln wyświetleń (fot.  TikTok/violet_quick)
Wideo z chłopcem o imieniu Rudy ma już 23 mln wyświetleń (fot. TikTok/violet_quick)

Najnowsze

Popularne

20-letnia kobieta z Idaho, która zaszła w ciążę mimo stosowania antykoncepcji, opisała szokujący moment narodzin jej dziecka. Chłopiec o imieniu Rudy trzymał w rączce wkładkę domaciczną. Młoda matka postanowiła nagrać wideo, gdy zorientowała się, że wydarzenie przybiegły zobaczyć na własne oczy wszystkie pielęgniarki ze szpitala, w którym urodziła.

Pomyłka przy in vitro – pacjentka urodziła cudze dziecko. Lekarz uniewinniony

Sąd lekarski uniewinnił lekarza obwinianego za pomyłkę przy in vitro. Przed czterema laty pacjentka w Policach urodziła cudze dziecko z wadami...

zobacz więcej

Violet Quick z Idaho wyszła za mąż za Johna Francisa w wieku 19 lat. Małżeństwo nie planowało dziecka, ale rok po ślubie spotkała ich niespodzianka: kobieta zorientowała się, że jest w ciąży. 

 
 

Violet i John powitali swojego synka Rudy'ego tydzień temu. Młoda mama nagrała tuż po porodzie wideo, na którym ich syn ściska w dłoni jej wkładkę domaciczną. Skłonił ją do tego fakt, że wszystkie pielęgniarki ze szpitala przybiegły zobaczyć chłopczyka z jego „trofeum”. 

 
 

Młoda matka wyjaśniła w serii wideo, że zrobiła test ciążowy na wszelki wypadek, bo zaczęła odczuwać mdłości, które trwały kilka tygodni. Przed zajściem w ciążę stosowała ten rodzaj antykoncepcji przez dziewięć miesięcy. 

 
 

Kobieta z wkładką domaciczną w siódmym tygodniu ciąży 

 
 

Nie do końca wierząc, że jest w ciąży, oszołomiona Violet wykonała sześć kolejnych testów, aby potwierdzić wynik. „Wszystkie były pozytywne; poszłam na ostry dyżur i okazało się, że byłam w siódmym tygodniu ciąży” – wyjaśniła. 

 
 

„Jest wysokie ryzyko ciąży pozamacicznej, gdy masz wkładkę; one działają, ale ktoś musi być tym 0,01 proc. To ja i moje dziecko” – dodała. 

 
 

Czytaj też: Dziecko urodziło się 56 dni po śmierci mózgu kobiety 

 
 

Pod wideo młodej mamy wypowiedziało się wiele kobiet, które przeżyły podobną historię. Jedna z użytkowniczek napisała: „Oglądam to z moim »dzieckiem z wkładką domaciczną«, śpiącym w moich ramionach”. 

 
 

Tu dorosłe dziecko z wkładką domaciczną” – skomentowała inna internautka. Kolejna dodała: „Mam wkładkę domaciczną, dziecko ma teraz prawie 12 lat”. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej