RAPORT

Pogarda

Szokujące nagranie. Zuchwały przestępca zginąłby, gdyby nie policja [WIDEO]

Nagranie opublikował departament policji z Atlanty (fot. FB/City of Atlanta Police Department)
Nagranie opublikował departament policji z Atlanty (fot. FB/City of Atlanta Police Department)

Najnowsze

Popularne

Ukradł radiowóz i po brawurowym pościgu rozbił się na torach. Sceny jak z filmu akcji rozegrały się nocą na ulicach Atlanty, stolicy amerykańskiego stanu Georgia. Zuchwały przestępca prawdopodobnie nie przeżyłby wypadku, gdyby nie natychmiastowa reakcja goniących go policjantów.

Makabryczny wypadek na przejeździe. Jest nagranie z wykolejenia pociągu [WIDEO]

Pociąg wykoleił się w Tennessee po zderzeniu z ciężarówką. Pojazd musiał zatrzymać się z powodu czerwonego światła na skrzyżowaniu znajdującym się...

zobacz więcej

Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. Funkcjonariusze przeprowadzali kontrolę jednego z pojazdów. Podczas, gdy policjanci rozmawiali z kierowcą, niezaangażowany w sytuację mężczyzna wsiadł na miejsce kierowcy radiowozu i odjechał. 

 

„Żadne zatrzymanie nie jest rutynowe” 

 

Ruszono za nim z pościgiem, a informację natychmiast przekazano jednostce powietrznej policji w Atlancie, która po chwili namierzyła skradziony radiowóz. 

 

Brawurowa jazda nie trwała długo. Zuchwały złodziej stracił panowanie nad pojazdem i dachował na torach kolejowych. Radiowóz zatrzymał się wywrócony do góry kołami, a policjanci, którzy jeszcze chwilę wcześniej ścigali podejrzanego, natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową. 

 

Uratowali go sekundy przed uderzeniem pociągu


Mężczyznę udało się wydostać z samochodu w ostatniej chwili – zaledwie kilka sekund przed tym, jak uderzył w niego pociąg. Całość można zobaczyć na brawurowym nagraniu z powietrza, udostępnionym przez policję w Atlancie.


Śledczy wskazują, że kierowca został oskarżony o kradzież, ucieczkę, lekkomyślną jazdę i uszkodzenie mienia miejskiego. Trafił już do aresztu.

 

Zobacz także: „Pożegnalny ekwipunek” dla zmobilizowanych – tak wyglądają rosyjskie koszary [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej