RAPORT

Pogarda

Śmiertelny wypadek pod Zawierciem. Zginął 28-letni policjant

Kamil Zasada w policji służył od blisko pięciu lat (fot. zawiercie112.pl; Policja)
Kamil Zasada w policji służył od blisko pięciu lat (fot. zawiercie112.pl; Policja)

Najnowsze

Popularne

Sierżant Kamil Zasada z policji w Zawierciu zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło nad ranem w gminie Szczekociny. 28-latek wracał po służbie do domu.

Rodzinna tragedia. Nastolatek zaatakował matkę nożem

16-letni chłopak zaatakował nożem swoją matkę w miejscowości Pawłowice w powiecie pszczyńskim. Poszkodowana kobieta z ranami kłutymi została...

zobacz więcej

We wtorek przed godz. 7 rano na drodze w miejscowości Ołudza kierowca stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożne drzewo i dachował; zginął na miejscu. Śląska policja przekazała, że ofiarą wypadku jest funkcjonariusz. 

 

„Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś nad ranem, wracając z nocnej służby, zginął w wypadku drogowym nasz Kolega sierżant Kamil Zasada – policjant z drogówki KPP w Zawierciu. Miał 28 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich” – podaje śląska policja. 

 

„W imieniu kierownictwa śląskiego garnizonu, komendy w Zawierciu, policjantów i pracowników, rodzinie Kamila i jego przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia” – czytamy we wpisie. 


Policjant jechał autem sam, wiadomo też, że żaden inny pojazd nie uczestniczył w tym wypadku. Kamil Zasada był policjantem od blisko pięciu lat. Do września ubiegłego roku był związany z katowickim oddziałem prewencji, następnie trafił do Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu do Wydziału Ruchu Drogowego.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej